İŞKUR Sağlık Bakanlığı Sürekli İşçi...
---Sponsorlu Bağlantılar---

İŞKUR Sağlık Bakanlığı Sürekli İşçi Kura Sonuçları

.

İŞKUR Sağlık Bakanlığı Sürekli İşçi Kura Sonuçları

.

İŞKUR Sağlık Bakanlığı Sürekli İşçi Kura Sonuçları
08 Nisan 2020 - 13:28
---Sponsorlu Bağlantılar---

Temizlik görevlisi, klinik destek personeli ve güvenlik görevlisi olmak üzere 3 kategoride İŞKUR aracılığıyla 14 bin sürekli işçi alımı yapacak olan Sağlık Bakanlığı, kura çekiliş işlemlerini bugün başlatıyor. 14 bin asil ve 14 bin yedek olmak üzere toplam 28 bin kişinin adını belirleyecek olan Sağlık Bakanlığı, kura sonuçları için akşam saat 20.00’da bilgileri sisteme yükleyecek. 8 ve 9 Nisan tarihlerinde gerçekleşecek olan Sağlık Bakanlığı İŞKUR sürekli işçi kura çekiliş sonuçları iki ayrı günde öğrenilebilecek.SAĞLIK BAKANLIĞI İŞKUR KURA ÇEKİLİŞİ CANLI YAYINI

Sağlık Bakanlığı ve İŞKUR ortaklığıyla yapılacak olan 14 bin sürekli işçi kura çekilişi için şu an için herhangi bir canlı yayın bilgisi bulunmuyor. Ancak geçtiğimiz günlerde Sağlık Bakanlığı, 2020 yılı unvan değişikliği kura sonuçları bilgisini noter huzurunda canlı yayın ile paylaşmıştı. Bu kez çekilişin İŞKUR ortaklığı ile yapılıyor olması sebebiyle canlı yayın bilgisinin var olup olmadığı bilinmiyor.

İŞKUR Sağlık Bakanlığı Sürekli İşçi Kura Sonuçları

İŞKUR sürekli işçi kura sonuçları, bugün 26 il ve bakanlık merkez teşkilatı için gerçekleşecek. Kura, yarın da geriye kalan iller için devam edecek. Kura sonuçları her iki günde de saat 20.00’da bakanlığın açıkladığı internet adresinden öğrenilebilecek.

 

08 Nisan 2020 (Çarşamba):

Bakanlık Merkez Teşkilatı, Adana, Adıyaman, Ankara, Batman, Bingöl, Bitlis, Diyarbakır, Elâzığ, Erzurum, Hakkâri, Hatay, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Konya, Kütahya, Mardin, Mersin, Muş, Samsun, Siirt, Sivas, Şanlıurfa, Şırnak, Van ve Zonguldak illeri için,

 

09 Nisan 2020 (Perşembe):

Afyonkarahisar,  Ağrı,  Aksaray,  Amasya, Antalya, Ardahan, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bartın, Bayburt, Bilecik, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Düzce, Edirne, Erzincan, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Iğdır, Isparta, Karabük, Karaman, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kilis, Kocaeli, Malatya, Manisa, Muğla, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Sinop, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Uşak, Yalova ve  Yozgat illeri için kura işlemi gerçekleştirilecektir.

Loading...

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
LGS Sınav Yerleri Açıklandı!
LGS Sınav Yerleri Açıklandı!
Emniyet Müdürü Yaralı Uzman Çavuşu Ziyaret Etti
Emniyet Müdürü Yaralı Uzman Çavuşu Ziyaret Etti